City Gate XCM v6 2013

Home / Rezultate City Gate V6 / City Gate XCM v6 2013

M Elita

МестоНомерФИОКомандаГородКруговВремяКруг1Круг2Круг3Круг4Круг5Круг6Круг7Круг8Круг9Круг10Круг11Круг12Круг13
1402Max ЧумерMTB.MDКишинев135:53:4125:0924:3023:2724:2725:2026:4728:3428:0829:0029:4530:1029:0429:17
2404Сергей КлючниковDrum BunКишинев135:57:2925:1423:2223:5125:0426:0727:5928:0629:1029:3729:0629:3930:1429:01
3407Николай ВалентирКишинев125:57:4925:1526:1126:5228:0828:4830:3736:1330:0831:5432:2432:0229:19
4415Vitalie DirulChisinau125:58:2026:0226:5327:4528:2929:2030:4630:1129:5832:1333:5731:3931:09
5421Preda Razvan115:39:0125:4526:4127:1027:5327:3429:0929:5731:5346:0732:0334:48
6409Victor JuncuLapmol GiantChisinau115:44:3126:5227:0927:2128:1929:0830:2736:1530:5835:4837:5034:25
7411Сергей Чеботарёв29-er TeamКишинев115:50:0427:1226:4826:5628:0629:5731:2634:4034:2039:5735:5734:45
8417Александр ПрасоловКишинев116:05:2827:1427:0429:1429:3138:0734:2535:3234:1836:5437:0136:08
9408Eduard DovicencoLapmol GiantChisinau104:58:2925:2925:5926:4628:2129:3330:5431:3532:1034:3133:10
10401Alexandru DiacovIaloveni105:29:5726:5928:1629:1630:0333:2933:5935:3338:4137:4135:59
11420Владислав ЗабавскийТирасполь ТимТирасполь105:54:5827:1726:4627:0230:0034:2136:0639:3444:5947:4641:07
12414Александр ШвидкиКишинев95:46:5636:0235:0934:4334:4634:3342:1039:2546:3743:32
13406Женя ГалаганMTB.MDКишинев84:10:0325:1325:5227:1228:4729:2430:0538:5144:40
14403Станислав БилашMTB.MDКишинев84:18:4528:1730:3729:3930:0632:4133:5235:2538:10
15416Собенников АндрейChisinau63:02:3425:0824:4624:2926:3825:4855:46
16418Олег МамайскийYMC Global RacingКишинев63:25:0728:2731:1932:2135:1137:5939:49
17412Сергей КушмаунсаКишинев53:15:5228:4133:3038:0142:0253:37

M Open

МестоНомерФИОКомандаГородКруговВремяКруг1Круг2Круг3Круг4Круг5Круг6Круг7Круг8Круг9Круг10
1514Александр ДерихвистНовые Анены106:07:5030:0731:3035:0933:2336:0838:2042:5739:2239:0941:45
2520Дикусар Дмитрий95:30:4327:1630:1431:0433:1538:3044:4342:2946:1636:55
3515Сергей ХлопонинТирасполь ТимТирасполь95:43:0732:4534:0531:4833:5636:2843:5344:1647:2538:30
4506Ренат ЗакировYMC Global RacingКишинев95:47:0528:2930:2830:3030:4430:5347:2440:1645:561:02:25
5501Alexandr GolodoniucTrekChisinau85:58:2632:3636:1538:4338:2943:431:11:2651:5945:14
6519Криуляну Ливиу75:17:1132:2437:2438:2741:511:02:411:01:5042:36
7504Valentin ChicuChisinau75:31:4531:4334:4835:3038:1142:321:52:5636:06
8517Roman ProdanChisinau75:42:1332:3038:1135:3644:0859:021:27:0245:43
9509Adrian BarganNr. 1Chisinau53:36:5130:1234:0436:2844:171:11:51
10518Susanu Vitalii42:51:3333:0135:2444:1758:52
11503Andrei LisnicRocket ScienceChisinau42:55:2639:2141:1544:4250:08
12508Ruslan MotricalaChisinau43:59:3933:4243:5556:241:45:37
13521Gratii Vladimir32:08:4436:2439:4252:38
14311Flueras Mihail21:19:1640:0739:09

MM Elita

МестоНомерФИОКомандаГородКруговКаждыйВремяКаждыйКруг1Круг2Круг3Круг4Круг5Круг6Круг7Круг8Круг9Круг10Круг11Круг12Круг13Круг14
1107Circu VictorMM E21475:49:0302:55:3525:4524:2824:1024:5624:5825:2025:58
1108Vasiliu AlexandruMM E214702:53:2823:2924:1024:4124:3324:5725:3925:59
2103Пётр КочукDrum Bun MMКишинев1475:55:292:59:5726:0624:2324:0127:1125:4826:1026:19
2104Михай ЧепойDrum Bun MMКишинев1472:55:3223:5123:5724:1524:5225:0425:4527:48
3105Alexandru DanilovDaniloFF TeamChisinau1265:48:422:43:4825:4426:3227:2328:1628:0027:52
3106Daniel DanilovDaniloFF TeamChisinau1263:04:5528:0431:1827:4331:0533:2833:17
4101Александр ШирокийMM E1Кишинев1165:56:023:05:3629:0628:4931:5833:1231:0531:27
4102Вадим ВолянскийMM E1Кишинев1152:50:2632:2832:1633:3935:4736:16

MM Open

МестоНомерФИОКомандаВозрастГородКруговКаждыйВремяКаждыйКруг1Круг2Круг3Круг4Круг5Круг6Круг7Круг8Круг9Круг10Круг11Круг12
1203Андрей НовиковMM O1Кишинев1265:54:5103:04:1930:0730:5730:0931:1031:4430:16
1204Владимир НовиковMM O1Кишинев12602:50:3227:3629:1328:3828:0429:2027:41
2209Дима ТигинянHells BellsКишинев1265:54:522:54:4630:5227:5428:0529:1531:0027:39
2210Александр МечинHells BellsКишинев1263:00:0628:1227:4330:2731:5231:3130:20
3211Dorin CristeiMM O2Chisinau1175:57:003:43:3829:2128:5028:3431:5334:1633:4337:00
3212Calin VrinceanMM O2Chisinau1142:13:2232:1832:2634:1634:22
4201Сергей БутнаруGiant Team MoldovaКишинев514:49:5053:4853:48
4202Юрий ТростянецкийGiant Team MoldovaКишинев543:56:0240:0736:341:51:1448:07

MM MF

МестоНомерФИОКомандаГородКруговКаждыйВремяКаждыйКруг1Круг2Круг3Круг4Круг5Круг6Круг7Круг8Круг9Круг10Круг11Круг12
1307Пётр АпродуDrum Bun MFКишинев1295:25:013:34:0124:4622:3622:5223:3823:1823:5923:5623:5325:03
1308Ирина ПылинаDrum Bun MFКишинев1231:51:0036:5737:3736:26
2309Загвоздкин ЛеонидКормушка1175:48:063:19:0325:3226:1926:2029:2728:1734:4028:28
2310Гебан ЕленаКормушка1142:29:0336:3535:1338:3438:42
3305Cornel SpinuMF 2Chisinau1185:59:434:07:5229:1629:5030:2431:5431:2032:2130:0532:41
3306Tatiana CotigaMF 2Chisinau1131:51:5037:4537:0437:01
4301Владимир ВласовMF 1Кишинев635:00:432:21:1848:0546:0547:08
4302Екатерина ВласоваMF 1Кишинев632:39:2551:4749:5857:40
5303Cornel CornetchiCube Team MoldovaChisinau322:02:581:09:5935:3234:27
5304Violeta CazacliuCube Team MoldovaChisinau3152:5952:59

 

Contactează-ne

Ai o întrebare? Scrie-ne aici și noi îți vom răspunde cât mai repede posibil.