Lapmol Cup 2013 – Etapa 3

Home / Rezultate Cupa Lapmol / Rezultate 2013 / Lapmol Cup 2013 – Etapa 3

Heroes

МестоНомерФИООчкиКруговВремяот лидераот пред.Круг1Круг2Круг3Круг4Круг5Круг6Круг7ЛучшийСредний
16Собенников Андрей160701:31:3112:3512:4212:5013:0013:0413:1314:0312:3513:04
21Чумер Максим140701:31:3400:0200:0212:3712:4212:5013:0013:0413:2013:5812:3713:04
34Chircu Victor Ionut130701:34:3503:0403:0112:4613:0613:2113:2813:4114:1513:5512:4613:30
43Koчук Пётр120701:40:0808:3605:3213:2614:0814:1214:0714:2614:3115:1413:2614:18
518Чебан Денис110701:44:4013:0804:3113:5514:3714:2815:1515:0915:3315:3913:5514:57
613Островский Александр100701:44:4313:1100:0314:0214:3314:2815:1315:1015:3315:4114:0214:57
78Загвоздкин Леонид90601:31:37+круг+круг14:4714:2314:3215:3715:0317:1314:2315:16
811Дьяков Александр80601:34:3202:5502:5515:2415:5215:3715:4415:5116:0315:2415:45
912Дубовый Спиридон70601:40:2808:5005:5516:0716:5717:1017:0616:1916:4616:0716:44
1010Мамайский Олег65601:41:3209:5501:0414:2915:3215:3716:0318:1621:3114:2916:55
119Билаш Станислав60601:41:5210:1400:1915:3615:5516:3317:3417:4618:2615:3616:58

Master 35+

МестоНомерФИООчкиКруговВремяот лидераот пред.Круг1Круг2Круг3Круг4Круг5Круг6Круг7ЛучшийСредний
1101Апроду Пётр160701:33:1712:5112:5613:2213:1213:2313:3713:5312:5113:19
2103Vasiliu Alexandr140701:35:4802:3102:3113:3113:1813:2813:3813:4714:0114:0113:1813:41
3102Довиченко Эдуард130701:36:2203:0500:3412:3912:5313:2113:1714:1714:2915:2212:3913:46
4106Ключников Сергей120701:38:3305:1602:1113:2713:2813:3114:0514:3614:4814:3513:2714:04
5117Прасолов Александр110601:31:34+круг+круг14:2614:2514:5515:3015:1417:0114:2515:15
6104Жунку Виктор100601:31:3500:0100:0114:1915:3614:3415:0114:5617:0714:1915:15
7110Забавский Владислав90601:33:3802:0302:0215:1715:5315:3215:4815:4615:2015:1715:36
8105Дырул Виталий80601:33:5102:1700:1314:2814:5416:5316:0614:5316:3414:2815:38
9114Данилов Александр70601:36:1104:3602:1914:5915:5815:4316:0616:2516:5814:5916:01
10108Чеботарёв Сергей65601:37:2205:4701:1015:4215:4515:4516:4316:4516:3915:4216:13
11111Новиков Владимир60601:41:5510:2104:3315:4615:5216:5817:3617:5117:5115:4616:59
12109Горе Игорь55501:27:09+круг+круг16:5916:3217:1317:3818:4616:3217:25
13115Дерихвист Александр50501:27:5300:4300:4316:4017:4517:3917:5417:5316:4017:34
14113Кушмаунса Сергей45501:35:1608:0607:2216:3918:2519:1120:3020:3016:3919:03
15107Швыдкий Александр40501:38:2611:1603:1018:0119:2420:0620:5919:5418:0119:41
16112Золотарёв Андрей38501:45:2018:1006:5316:4017:4220:0324:4226:1116:4021:04

Beginners

МестоНомерФИООчкиКруговВремяот лидераот пред.Круг1Круг2Круг3Круг4ЛучшийСредний
1201Капралов Илья160454:1313:4112:5613:3513:5912:5613:33
2205Тигинян Дмитрий140456:2802:1502:1513:0213:3614:5214:5713:0214:07
3203Рябуха Максим130456:5802:4500:2912:5914:0414:3815:1512:5914:14
4238Пушней Владислав120458:4004:2701:4114:3914:0314:4515:1114:0314:40
5204Коджебаш Ярик110459:4105:2801:0113:3314:5315:0316:1013:3314:55
6202Могылдя Максим100459:5705:4400:1514:1314:5515:1915:2814:1314:59
7206Закиров Ренат90401:01:3107:1801:3314:1015:2616:0015:5314:1015:22
8212Кристей Дорин80401:01:5407:4100:2314:3515:3315:5415:5014:3515:28
9208Кику Валентин70401:03:4609:3301:5115:0015:5216:1716:3615:0015:56
10225Светенко Александр65401:04:3410:2100:4815:1715:5616:0017:1915:1716:08
11231Абабий Алексей60401:06:0911:5601:3416:0516:1016:3117:2216:0516:32
12215Бырка Влад55401:06:4212:2900:3216:2416:2416:4217:1016:2416:40
13220Новиков Андрей50350:00+круг+круг16:4516:2916:4516:2916:40
14222Корай Марин45350:1700:1600:1615:2417:0217:5015:2416:45
15213Барган Адриан40350:5700:5700:4016:0217:1417:4016:0216:59
16235Павленко Михаил38350:5900:5800:0114:4119:2016:5714:4116:59
17217Костенюк Дмитрий36351:4201:4100:4316:3017:2617:4616:3017:14
18228Лисник Андрей34357:1107:1005:2816:2219:0921:3916:2219:03
19233Флуераш Михаил32359:3909:3802:2820:3618:5420:0818:5419:53
20242Комур Юрий30359:4509:4400:0520:3920:5418:1118:1119:55
21241Ковалев Вячеслав28301:01:1811:1701:3218:2721:1321:3718:2720:26
22219Жунку Станислав26301:03:3913:3802:2021:1421:2221:0221:0221:13
23227Берназ Леон24301:19:4729:4616:0823:0324:5831:4423:0326:35
24234Маковей Юлиан22115:59+круг+круг15:59

Open

МестоНомерФИОКруговВремяот лидераот пред.Круг1Круг2ЛучшийСредний
1302Криулян Ливиу234:4917:1217:3617:1217:24
2310Петрич Александр243:3408:4508:4521:1122:2321:1121:47
3303Муреуцэ Алекс246:1111:2102:3621:3924:3121:3923:05
4301Мереуцэ Николай247:1812:2801:0722:3924:3822:3923:39

Women

МестоНомерФИО КруговВремяот лидераот пред.Круг1Круг2ЛучшийСредний
1406Бессараб Дина160256:3726:2330:1426:2328:18
2407Фарадей Ирина140201:24:5428:1628:1632:2152:3332:2142:27
Contactează-ne

Ai o întrebare? Scrie-ne aici și noi îți vom răspunde cât mai repede posibil.