Lapmol Cup 2014 – Etapa 1

Home / Rezultate Cupa Lapmol / Rezultate 2014 / Lapmol Cup 2014 – Etapa 1

Heroes

МестоНомерФИОКруговВремяот лидераот пред.Круг1Круг2Круг3Круг4Круг5ЛучшийСредний
118Собенников Андрей501:15:0413:2114:5414:5815:0516:4513:2115:00
21Chircu Victor501:18:2903:2503:2513:5715:3215:3716:2416:5813:5715:42
320Чумер Максим501:20:0404:5901:3414:1016:0916:1416:2717:0214:1016:00
49Галаган Женя501:20:0705:0300:0313:5515:3216:0217:0217:3413:5516:01
517Рябуха Максим501:22:4707:4302:4013:5816:1016:2317:1119:0313:5816:33
64Апроду Петру501:23:3408:2900:4614:1216:3316:4817:3118:2814:1216:42
72Toncu Ionut501:26:4011:3603:0615:1317:2417:0417:3319:2315:1317:20
821Капралов401:12:21+круг+круг15:4618:2118:2319:4915:4618:05
97Валентир Николай401:12:2700:0600:0615:0818:2818:5619:5415:0818:07
1022Билаш Станислав401:14:2102:0001:5316:3218:3418:5020:2516:3218:35
1112Загвоздкин Леонид401:16:1203:5001:5017:4618:2718:4321:1417:4619:03
1216Пакалев Александр401:20:4808:2704:3617:4019:4820:2322:5517:4020:12
1310Драган Александр401:22:3210:1001:4317:5020:2720:5423:2017:5020:38
1414Могилдя Максим401:23:3211:1101:0017:4319:5621:0024:5217:4320:53
1511Дьяков Александр401:25:0612:4401:3317:4520:4320:0226:3517:4521:16

Master 35+

МестоНомерФИОКруговВремяот лидераот пред.Круг1Круг2Круг3Круг4Круг5ЛучшийСредний
1102Довиченко Эдуард501:19:2213:4615:3216:1316:0917:4013:4615:52
2101Vasiliu Alexandru501:24:0004:3704:3715:1516:2116:4117:1118:3015:1516:48
3100Preda Razvan501:26:4207:1902:4115:2117:1717:0517:3019:2615:2117:20
4107Ключников Сергей501:33:2514:0206:4315:0917:1117:2219:2924:1215:0918:41
5108Мамайский Олег401:12:08+круг+круг16:1218:0118:1919:3416:1218:02
6104Жунку Виктор401:13:0101:5201:5215:1516:2316:3924:4215:1518:15
7105Забавский Владислав401:14:2302:1500:2316:1618:1218:0521:4916:1618:35
8106Золотарёв Андрей401:16:1004:0201:4716:5118:3018:4422:0416:5119:02
9103Дырул Виталий401:17:1805:0901:0715:5417:4720:4722:4815:5419:19
10109Новиков Владимир401:23:1811:0906:0018:4320:2120:4923:2418:4320:49
11110Спыну Корнел401:36:1424:0612:5618:4222:0223:4531:4418:4224:03

Master 45+

МестоНомерФИОКруговВремяот лидераот пред.Круг1Круг2Круг3Круг4ЛучшийСредний 
1204Чеботарёв Сергей401:12:0915:5317:1217:4721:1615:5318:02
2202Данилов Александр401:12:1100:0100:0115:5918:0818:2319:3915:5918:02
3201Прасолов Александр401:12:1100:0200:0016:1817:4618:2419:4116:1818:02
4205Швыдкий Александр401:24:1828:1716:4818:4620:5121:1223:3018:4621:04
5200Горе Игорь356:01+круг+круг17:3619:0119:2217:3618:40
6203Кушмаунса Сергей301:07:3011:2911:2918:4523:2125:2418:4522:30

Beginners

МестоНомерФИО КруговВремяот лидераот пред.Круг1Круг2Круг3Круг4ЛучшийСредний
1334ЗакировРенат345:0715:2714:4214:5714:4215:02
2329БыркаВлад345:4500:3800:3815:5414:4415:0514:4415:15
3307CoraiMarin346:0300:1800:1815:3015:1215:2015:1215:21
4308CristeiDorin348:1702:3202:1416:3715:4815:5215:4816:05
5335ЗапорожченкоЛеонид348:3302:4800:1516:3815:4716:0615:4716:11
6303balanvadim348:5403:0800:2016:2116:0616:2516:0616:18
7342КриулянЛивиу352:0306:1803:0919:3815:1217:1215:1217:21
8349СветенкоАлександр352:1606:3100:1317:2417:2417:2717:2417:25
9332ГоршенёвАлександр352:5307:0700:3616:3818:0918:0516:3817:37
10326valentincotovici354:0808:2201:1519:4115:4318:4315:4318:02
11347ОбицкийСергей354:3808:5300:3018:5917:3618:0217:3618:12
12341КостенюкДмитрий354:5109:0600:1318:1418:1118:2618:1118:17
13306CaleaghinMaxim358:0112:1603:0919:2018:5319:4718:5319:20
14330ГолодонюкАлександр358:4713:0200:4518:2519:4620:3518:2519:35
15337КовалевВячеслав359:1813:3300:3119:2319:5120:0419:2319:46
16333ГоршенёвОлег359:4614:0100:2819:4920:2419:3319:3319:55
17314LisnicAndrei301:01:2115:3501:3419:4420:4220:5419:4420:27
18327БритвинВладимир301:02:0516:2000:4419:4619:4522:3419:4520:41
19320Motrical?Ruslan301:02:5317:0800:4719:4321:4221:2719:4320:57
20356КарповДенис301:02:5717:1100:0322:1320:3620:0620:0620:59
21351ЗолотарёвАлексей301:02:5817:1300:0122:0220:0820:4720:0820:59
22355БалабанВадим301:04:2118:3601:2322:0620:5621:1820:5621:27
23310FluerasMihail241:46+круг+круг20:4121:0420:4120:53
24352УрсуДумитру243:3101:4501:4522:3720:5420:5421:45
25313IvanovAnton245:2703:4101:5622:5422:3322:3322:43
26312GucinskiEgor246:5605:1001:2823:4823:0723:0723:28
27358ЧайнакЕвгений248:0506:1901:0922:5625:0822:5624:02
28340КовашДима252:5111:0504:4635:0817:4317:4326:25
29354ЧёрныйКонстантин256:4815:0103:5618:1738:3018:1728:24
30331ГолочаловНиколай123:50+круг+круг23:50
31350ТопалАлександр137:1513:2413:2437:15

Women

МестоНомерФИО КруговВремяот лидераот пред.Круг1Круг2ЛучшийСредний
1402PijevscaiaAlina243:3621:4021:5521:4021:48
2400ГебанЛенок244:3801:0201:0222:5221:4521:4522:19
3401CotigaTatiana245:5002:1301:1122:3823:1122:3822:55
4405БессарабДина254:1410:3808:2427:3526:3926:3927:07
5404ВласоваЕкатерина201:01:3117:5507:1727:2434:0727:2430:45
6403КатомановаИрина+круг+круг
Contactează-ne

Ai o întrebare? Scrie-ne aici și noi îți vom răspunde cât mai repede posibil.